Viva Sport Shop http://www.vivasportshop.ro/ Produsele Viva Sport Shop en-us Promo Fata Donic Acuda S1 http://www.vivasportshop.ro/product--promo-fata-donic-acuda-s1--1870.html Oferte Speciale
ACUDA S1 este o fata foarte rapida cu un spin exceptional. Aproape de masa sau la distanta se poate juca loop-loop ca in vremurile cand se juca cu speed glue.

*Oferta este valabila numai pentru grosimea 2.0 de culoare neagra, in limita stocului disponibil.
]]>
Incaltaminte Stiga Instinct II http://www.vivasportshop.ro/product--incaltaminte-stiga-instinct-ii--1869.html Incaltaminte si Ciorapi ]]> Fata Yasaka Shining Dragon http://www.vivasportshop.ro/product--fata-yasaka-shining-dragon--1868.html Fete ]]> Paleta Stiga Technic http://www.vivasportshop.ro/product--paleta-stiga-technic--1867.html Palete Preasamblate ]]> Set Stiga Pure Midi http://www.vivasportshop.ro/product--set-stiga-pure-midi--1866.html Palete Preasamblate ]]> Paleta Stiga Spirit http://www.vivasportshop.ro/product--paleta-stiga-spirit--1865.html Palete Preasamblate ]]> Geanta Stiga Stage http://www.vivasportshop.ro/product--geanta-stiga-stage--1864.html Genti
Dimensiuni: 58 x 29 x 30 cm
]]>
Husa Stiga Stage Batwallet http://www.vivasportshop.ro/product--husa-stiga-stage-batwallet--1863.html Huse ]]> Geaca Stiga Polaris http://www.vivasportshop.ro/product--geaca-stiga-polaris--1862.html Imbracaminte Pantaloni Trening Stiga Hoodshirt http://www.vivasportshop.ro/product--pantaloni-trening-stiga-hoodshirt--1861.html Treninguri