Viva Sport Shop http://www.vivasportshop.ro/ Produsele Viva Sport Shop en-us Lemn Stiga Arctic Wood http://www.vivasportshop.ro/product--lemn-stiga-arctic-wood--1891.html Lemne Arctic Wood este cel mai nou lemn produs de gigantul Suedez, Stiga care imbina pentru acest produs natura cu stiinta. Pentru fabricarea lui s-a folosit un lemn rar care se gaseste numai in tinuturile inghetate ale cercului arctic. Lemnul este apoi tratat la termperatura pentru a reduce vibratiile si a creste stabilitatea. Aceasta tehnica in combinatie cu sistemul VPS (sistem de precizie al furnirelor) ii dau lemnului caracteristici unice, fiind primul de acest gen in tenisul de masa.

Fabricat in Suedia.
]]>
Stiga Pure Midi Table http://www.vivasportshop.ro/product--stiga-pure-midi-table--1890.html Mese Foarte distractiva, pentru intreaga familie, rabatabila si cu fileu inclus.
]]>
Stiga Super Mini Table http://www.vivasportshop.ro/product--stiga-super-mini-table--1889.html Mese
68cm x 52.5cm x 6cm]]>
Stiga Mini Table http://www.vivasportshop.ro/product--stiga-mini-table--1888.html Mese
Dimensiuni: L = 125 cm x W = 75 cm x H = 72 cm.
Greutate: 23 kg

Produs disponibil numai cu pre comanda.
]]>
Fata Yasaka Valmo http://www.vivasportshop.ro/product--fata-yasaka-valmo--1887.html Fete Suprafata este in mare parte facuta din cauciuc natural ceea ce ii da o aderenta crescuta si un efect puternic. Valmo are un burete tensionat ceea ce ii da o acceleratie rapida dar isi pastreaza acuratetea datorita suprafetei de cauciuc foarte aderenta Toate aceste caracteristici fac din Valmo o fata cu care este usor de jucat.


Duritate burete: 4 (1=soft; 5= hard)

Fabricata in Japonia.
]]>
Fata Stiga Power LT http://www.vivasportshop.ro/product--fata-stiga-power-lt--1886.html Fete

CONTROL 122
SPEED 111
SPIN 123
STYLE SPIN ELASTIC
SPONGE MEDIUM 
]]>
Lemn Stiga Carbonado 290 http://www.vivasportshop.ro/product--lemn-stiga-carbonado-290--1884.html Lemne
• Carbonado 290 is constructed with carbon layers in a 90 degree angle.

• 90 degree angle provides flexural bendability which gives the blade a stiff feel with great stability and high speed.

• 200 gram carbon fibre per m2. A thicker TeXtreme® carbon fibre for increased power and carbon feel.

• High personalized sweet spot.]]>
Lemn Stiga Carbonado 245 http://www.vivasportshop.ro/product--lemn-stiga-carbonado-245--1883.html Lemne
• Carbonado 245 is constructed with carbon layers in a 45 degree angle.

• 45 degree angle provides torsional bendability which gives the blade more flexibility and increased stiffness.

• 200 gram carbon fibre per m2. A thicker TeXtreme® carbon fibre for increased power and carbon feel.

• Wide personalized sweet spot.]]>
Masa Stiga Showcourt http://www.vivasportshop.ro/product--masa-stiga-showcourt--1881.html Mese
    Hand Crafted in Germany
    ITTF Approved
    Official table of the World Team Classic and Swedish Open Championship
    30mm tops with tournament laminate playing surface and fully laminated underside
    2.25” x 2” Profiled Steel Aprons
    4” x 2.5” (13 gage) hand welded steel chassis sub-frame
    2” x 1.25” hand welded steel top support frame with vibration dampening system
    Translucent hybrid polycarbonate facades
    High Intensity LED lighting system with 8 different lighting variations offering multiple ambience options
    Machine grade table levelers
    Welded Steel Net Posts with integrated, anodized aluminum net adjustment system


*Pret disponibil la cerere
]]>
Sort Yasaka Zippy http://www.vivasportshop.ro/product--sort-yasaka-zippy--1880.html Sorturi & Fuste ]]>