Viva Sport Shop http://www.vivasportshop.ro/ Produsele Viva Sport Shop en-us Bidon apa http://www.vivasportshop.ro/product--bidon-apa--1798.html Solutii de Lipit si Accesorii
Culori disponibile :
- gri
- albastru
- verde
]]>
Set folii protectie Yasaka http://www.vivasportshop.ro/product--set-folii-protectie-yasaka--1797.html Solutii de Lipit si Accesorii Fabricate dintr-un material rigid, un fel de musama, se pliaza perfect pe fata aceasta fiind protejata 100%.
Este indicat sa fie aplicat inainte si dupa un strat de spray special de curatare pentru degresarea fetelor si o lipire cat mai perfecta.

]]>
Incaltaminte Yasaka Jet Impact http://www.vivasportshop.ro/product--incaltaminte-yasaka-jet-impact--1796.html Incaltaminte si Ciorapi Adidasi Yasaka Jet Impact este cea mai recentă dezvoltare în domeniul de pantofi produs de brand-ul Yasaka.
JET IMPACT este pantoful pentru jucătorii care caută un pantof stabil, cu caracteristici de joc perfect și confort bun. Noua talpa exterioara proiectata este fabricat din Phylon (MD) si cauciuc. Phylon-ul este usor și ofera o performanță flexibila, rezistenta la uzura si socuri

Caracteristici:
• Cauciucul este anti-alunecare si rezistent la uzura
• Partea superioara este făcuta din microfibră proiectata pentru a fi atat durabila cat si confortabila
• Porii mari confera o ventilatie foarte buna
]]>
Lemn Yasaka Sweden EK Carbon http://www.vivasportshop.ro/product--lemn-yasaka-sweden-ek-carbon--1795.html Lemne Yasaka Sweden EK Carbon are lama cu 5 straturi de lemn și 2 straturi de carbon aceste straturi sunt foarte apreciate pentru echilibrul de viteza si control. O parte importantă a succesului acestui lemn este procesul de lipire. Straturile exterioare din aceast lemn sunt produse din furnir de stejar, care este greu și crește rigiditatea lamei. Sweden EK de carbon este un lemn mai greu și mai rapid în comparație cu lama de Yasaka Ma Lin Carbon.]]> Tricou Yasaka Pracs http://www.vivasportshop.ro/product--tricou-yasaka-pracs--1794.html Tricouri Tricou Yasaka Pracs este fabricat din fibre, 100% poliester , tehnologia XY-Dry.
Disponibil in 2 combinatii diferite de culori: bleumarin / albastru deschis și negru / galben

]]>
Fata Stiga Structure (Short-Pips) http://www.vivasportshop.ro/product--fata-stiga-structure-shortpips--1792.html Fete ]]> Fata Stiga Sculpture (Long-Pips) http://www.vivasportshop.ro/product--fata-stiga-sculpture-longpips--1791.html Fete ]]> Robot Donic Newgy Robo-Pong 1050 http://www.vivasportshop.ro/product--robot-donic-newgy-robopong-1050--1790.html Roboti de antrenament
]]>
Mingi Stiga Pure color http://www.vivasportshop.ro/product--mingi-stiga-pure-color--1789.html Mingi
]]>
Husa Stiga Training batcover http://www.vivasportshop.ro/product--husa-stiga-training-batcover--1788.html Huse ]]>