Viva Sport Shop http://www.vivasportshop.ro/ Produsele Viva Sport Shop en-us Lemn Stiga Energy Wood http://www.vivasportshop.ro/product--lemn-stiga-energy-wood--1877.html Lemne Tricou Donic Makro http://www.vivasportshop.ro/product--tricou-donic-makro--1876.html Tricouri
Material: 100 % Polyester Drylite


]]>
Trening Donic Raptor http://www.vivasportshop.ro/product--trening-donic-raptor--1875.html Treninguri
Raptor este un trening de calitate deosebita facut din material special conceput pentru a-ti lasa corpul sa respire folosind tehnologia Dobby-Cool-Dry.
Culori contrastante pe umeri si pe partea din fata.
Atat jacheta cat si pantalonii sunt echipate cu buzunare cu fermoar.

Modelul trenigului se potriveste cu tricourile Orbit si Orbitflex.

Material: 100 % Polyester Dobby-Cool-Dry]]>
Cos colector mingi Stiga (folosit) http://www.vivasportshop.ro/product--cos-colector-mingi-stiga-folosit--1874.html Mese si Accesorii ]]> Solutie de lipit REvolution No. 3, 20 ml http://www.vivasportshop.ro/product--solutie-de-lipit-revolution-no-3-20-ml--1873.html Solutii de Lipit si Accesorii Vascozitate normala.


Nu dauneaza mediului inconjurator.

]]>
Masa Yasaka Progess Roller(Folosita) http://www.vivasportshop.ro/product--masa-yasaka-progess-rollerfolosita--1871.html Mese si Accesorii PROGRESS este o masă de competiție ce are caracteristici superioare de joc.
Top-ul său albastru de 25 mm este special tratat pentru a oferi o aderentă excelentă și o saritură consistentă.

Constructia compactă are nevoie doar de o mică zonă de spațiu de stocare:
162 x 163 x 61 cm.

PROGRESS are un cadru de oțel robust de 50 x 20 mm, iar fiecare jumătate poate fi transportată cu ușurință pe role.
Ea are o pârghie de blocare pentru a asigura stabilitatea generală, îmbinări puternice de colț și un suport de mijloc suplimentar.

Greutate: 140 kg

Aprobat ITTF



*Masa a fost folosita aproximativ 2 luni si include si fileul.]]>
Incaltaminte Stiga Instinct II http://www.vivasportshop.ro/product--incaltaminte-stiga-instinct-ii--1869.html Incaltaminte si Ciorapi ]]> Fata Yasaka Shining Dragon http://www.vivasportshop.ro/product--fata-yasaka-shining-dragon--1868.html Fete ]]> Paleta Stiga Technic http://www.vivasportshop.ro/product--paleta-stiga-technic--1867.html Palete Preasamblate ]]> Set Stiga Pure Midi http://www.vivasportshop.ro/product--set-stiga-pure-midi--1866.html Palete Preasamblate ]]>