Viva Sport Shop http://www.vivasportshop.ro/ Produsele Viva Sport Shop en-us Sapca Stiga http://www.vivasportshop.ro/product--sapca-stiga--1915.html Imbracaminte

]]>
Sort Stiga Marine http://www.vivasportshop.ro/product--sort-stiga-marine--1914.html Sorturi & Fuste

]]>
Mingi Stiga Perform 40+ (set 3) http://www.vivasportshop.ro/product--mingi-stiga-perform-40-set-3--1913.html Mingi Burete Stiga http://www.vivasportshop.ro/product--burete-stiga--1912.html Solutii de Lipit si Accesorii Tricou Stiga River http://www.vivasportshop.ro/product--tricou-stiga-river--1911.html Tricouri Papuci Stiga Comfort http://www.vivasportshop.ro/product--papuci-stiga-comfort--1910.html Incaltaminte si Ciorapi Incaltaminte Stiga Agility http://www.vivasportshop.ro/product--incaltaminte-stiga-agility--1909.html Incaltaminte si Ciorapi Revolution X Treme Power Booster http://www.vivasportshop.ro/product--revolution-x-treme-power-booster--1908.html Solutii de Lipit si Accesorii ]]> Donic Bluestorm Z3 http://www.vivasportshop.ro/product--donic-bluestorm-z3--1907.html Fete Pentru aceasta fata cei de la Donic au combinat o suprafata de cauciuc tensionat si mai subtire  ce a lasat mai mult loc pentru burete crescand astfel viteza si puterea.

Bluestorm accelereaza vizibil mai repede pastrandu-si spin-ul excelent, Z3 fiind varianta cea mai moale.

]]>
Donic Bluestorm Z2 http://www.vivasportshop.ro/product--donic-bluestorm-z2--1906.html Fete Pentru aceasta fata cei de la Donic au combinat o suprafata de cauciuc tensionat si mai subtire  ce a lasat mai mult loc pentru burete crescand astfel viteza si puterea.

Bluestorm accelereaza vizibil mai repede pastrandu-si spin-ul excelent, Z2 fiind varianta de mijloc.

]]>